Адаптація середовища
до потреб осіб
з вадами зору
(044) 221 29 45

Доставка

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 

 

1. Зв'яжіться з представниками громадської організації інвалідів та запросіть їх до проведення оцінки доступності закладу та формування Плану заходів з адаптації.

Національна асамблея інвалідів України

2. Підготуйте актуальний поверховий план будівлі та прибудинкової території та відмітьте на ньому важливі зони. (див. розділ МНЕМОСХЕМИ).

3. Сформуйте замовлення на цьому сайті або зв'яжіться з менеджерами телефоном або електронною поштою та за їхньою допомогою зробіть замовлення на засоби адаптації. У разі необхідності вам буде запропоновано послуги з індивідуальної розробки оригінал-макетів інформаційних матеріалів, перекладу на англійську мову та транслітерацію шрифтом Брайля, монтажу засобів тощо.

4. Погодьте договір, кошторис витрат, оплатіть рахунок-фактуру за обладнання та послуги, отримайте їх та підпишіть необхідні документи.

5. Зв'яжіться з представниками громадської організації інвалідів та запросіть їх провести експертизу доступності об'єкту за результатами нашої спільної роботи. У разі виявлення недоліків у доступності з нашої вини, такі недоліки будуть усунуті БЕЗКОШТОВНО.