Адаптація середовища
для потреб людей
з порушенням зору
(044) 221 29 45

Доставка

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

 

 

1. Зв'яжіться з представниками громадської організації інвалідів та запросіть їх до проведення оцінки доступності закладу та формування Плану заходів з адаптації.

Національна асамблея інвалідів України

2. Підготуйте актуальний поверховий план будівлі та прибудинкової території та відмітьте на ньому важливі зони. (див. розділ МНЕМОСХЕМИ).

3. Сформуйте замовлення на цьому сайті або зв'яжіться з менеджерами телефоном або електронною поштою та за їхньою допомогою зробіть замовлення на засоби адаптації. У разі необхідності вам буде запропоновано послуги з індивідуальної розробки оригінал-макетів інформаційних матеріалів, перекладу на англійську мову та транслітерацію шрифтом Брайля, монтажу засобів тощо.

4. Погодьте договір, кошторис витрат, оплатіть рахунок-фактуру за обладнання та послуги, отримайте їх та підпишіть необхідні документи.

5. Зв'яжіться з представниками громадської організації інвалідів та запросіть їх провести експертизу доступності об'єкту за результатами нашої спільної роботи. У разі виявлення недоліків у доступності з нашої вини, такі недоліки будуть усунуті БЕЗКОШТОВНО.

6. Безкоштовна доставка по Україні здійснюється за умови, що сума замовлення складатиме більше 3000 грн. 
Доставка по Україні товару на суму до 3000 грн здійснюється згідно тарифів Нової Пошти 
Самовивіз – безкоштовно.