Група експертів з цифрової доступності Ресурсного центру «Безбар’єрна Україна»

У нашій команді є як експерти, які розуміються на технічних стандартах доступності, так і тестувальники з порушеннями зору, слуху та моторики, які використовують асистивні технології у власному повсякденні. Ми не лише виявляємо помилки web-доступності, а й надаємо детальні рекомендації з усунення помилок, а також тестуємо сайт автоматично і вручну.

Як наслідок Ви отримаєте сайт, який не лише відповідає стандартам доступності WCAG, а й справді є зручним та доступним для усіх користувачів.

Аудит сайту щодо рівня його доступності для осіб з порушеннями зору

У сучасному світі Інтернет відіграє не останню роль, бо полегшує життя багатьох людей.

Завдяки «всесвітній павутині» люди можуть робити покупки, оплачувати комунальні рахунки, спілкуватися з родичами та близькими, дізнаватися новини та потрібну їм інформацію. І, що найголовніше, робити це можна у будь-яку пору доби і перебуваючи у будь-якому місці: на вулиці, у маршрутці або автобусі, у кафе або навіть у ванній кімнаті.
Позитивні боки Інтернет-ресурсів оцінив багато хто: пенсіонери, молоді мами в декреті, люди, вимушені перебувати вдома: ті, хто потрапив в аварію або на лікарняний. І, звичайно ж, люди з інвалідністю. Але не усі сайти адаптовані до їхнього сприйняття, тому розробка сайту для людей з порушеннями зору та незрячих посідає важливе місце у праці web-розробників.

ПОГ «Ресурсний центр «Безбар’єрна Україна» спеціалізується на адаптації інтернет-ресурсів для людей з порушеннями зору: незрячих та слабозорих.
Ми пропонуємо зробити Ваш сайт доступним для людей з порушеннями зору. На ньому буде розміщено версію для незрячих та та слабозорих осіб.

Наші послуги:

Первісний аналіз доступності сайту

Аналіз здійснюється автоматично і вручну, в тому числі з використанням скрінрідера (програми екранного доступу).

Ви отримаєте звіт, у якому буде зазначено загальну оцінку якості доступності Вашого ресурсу та список усіх виявлених помилок (типові помилки зазначаємо один раз, наведено інформацію, які складнощі викликає ця помилка).

Вартість від 1500 грн.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Адаптація

Виконується лише після здійснення первісного аналізу доступності і якщо є необхідною.

Як наслідок Ви отримаєте детальні рекомендації з усунення усіх проблем доступності, а після усунення проблем відповідно до наших рекомендацій або нашими розробниками — отримаєте висновок, що Ваш сайт є доступним.

Вартість від 1000 грн.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Супровід проекту, який створюють з нуля

Допомагаємо скласти ТЗ, перебуваємо постійно на зв’язку з Вашим дизайнером, верстальником та програмістом, тестуємо продукт на кожному етапі розробки і у разі необхідності пропонуємо рішення.

Як наслідок Ви отримуєте сайт, який відповідає стандартам доступності і є зручним для людей з інвалідністю різноманітних нозологій.

Вартість 5% від бюджету розробки

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Вимоги до сайтів для слабозорих

Сайт для незрячих людей – це версія сайту для слабозорих з додатковими функціями.

Розробляють її відповідно до міжнародного стандарту WCAG2.0 з метою збільшення доступності інформації. Користувачі з інвалідністю різноманітних нозологій (слух, зір, моторика тощо), а також здорові люди отримують багато переваг, користуючись версією сайту для слабозорих людей. Роблячи версію сайту для слабозорих, важливо виділити декілька основних вимог, які бажано застосовувати до усіх сайтів для незрячих людей.
Адаптовані сайти не повинні містити багато інформації у форматі прослуховування.

Потрібно виділити найголовніше;
• нетекстові елементи на сайті для слабозорих людей (банери, картинки)
• повинні мати текстову версію;
• має бути гарна й продумана система навігації та пошуку.
• кожна сторінка повинна мати заголовок та розкривати суть інформації, • пошук має бути представлений у декількох варіантах;
• яскраві та чіткі кольори, достатній контраст фону та тексту; можливість керувати та повноцінно працювати без застосування миші, а виключно з допомогою клавіатури; невелика кількість посилань на сторінках ресурсу.

Як зробити сайт для людей з
порушеннями зору?

Більшість людей з порушеннями зору, користуючись всесвітньо відомим «павутинням», використовують спеціальні програми озвучення (скрінрідери або програми екранного доступу). Завантажуючи собі такі додатки, вони все одно не мають повного доступу до усіх сайтів.

Щоб забезпечити доступність усіх Інтернет-ресурсів, потрібно розробити версію сайту для людей з порушеннями зору.

Сайт, адаптований для людей з інвалідністю, можна замовити та придбати у ПОГ «Ресурсний центр «Безбар’єрна Україна».Наші висококваліфіковані фахівці можуть створити сайт для людей з порушеннями зору в найкоротші терміни і за доступними цінами.

Роблячи сайт для людей з порушеннями зору, можна розпочати з простої «панелі для слабозорих».З її допомогою можна додати деякі функції для кращого сприйняття інформації.

Наприклад, збільшити контрастність кольорів, а шрифт тексту застосувати іншого накреслення.

Зв’яжіться з нами: