Створення ПОГ «Ресурсний центр «Безбар’єрна Україна» було ініційоване Всеукраїнським об’єднанням громадян «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» з метою практичного розв’язання питань адаптації наявних об’єктів архітектурного середовища, спортивної та транспортної інфраструктури до потреб людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення перед проведенням в Україні фінальної частини футбольного чемпіонату Євро-2012.

Окремим викликом стала необхідність забезпечити гостей чемпіонату звичною для мешканців країн Європейського Союзу візуальною інформацією, яка дозволяє орієнтуватися у міському середовищі як пересічному мешканцю міста, так і особі з інвалідністю.

З допомогою цього сайту власники (балансоутримувачі) або орендарі об’єктів архітектурного середовища та прилеглих територій можуть оперативно розв’язати питання розумного пристосування наявних об’єктів до потреб осіб з порушеннями зору в інформації, навігації, а також їхнього безпечного перебування.

Формування плану заходів для забезпечення розумного пристосування та експертизи доступності обєктів внаслідок його реалізації рекомендовано здійснювати з урахуванням думки громадських організацій людей з інвалідністю.

Ресурсний центр «Безбар’єрна Україна» здійснює постачання та монтаж як продукції власного виробництва, так і матеріалів, які виробляють наші партнери в Україні та у світі. Власне виробництво РЦБУ сконцентроване на продукції для людей з порушеннями зору. Друк тактильних інформаційних покажчиків, мнемосхем, тактильних табличок рельєфно-буквенним шрифтом та шрифтом Брайля здійснюється за допомогою сучасного обладнання та устаткування на широкому спектрі матеріалів – це пластик, метал, навіть дерево. Таким чином, засоби доступності можуть бути інтегровані у будь-які дизайнерські інтер’єрні рішення.

Команда компании РЦБУ

8

років на ринку

4500+

проведених аудитів

700+

навчальних тренінгів

Наша команда

Щоб довіряти, Ви маєте знати нас на обличчя. Нам дуже приємно з Вами познайомитися і представити Вам усю нашу команду:

Василь Мандзюк
Генеральний директор

Олексій Мандзюк
Менеджер проєктів

Сергій Маринюк
Комерційний директор

Євгеній Свєт
Консультант з питань створення безбар’єрного середовища

Руслан Рубель
Технічний директор

Дмитро Попов
Експерт цифрової доступності


Наші основні цінності: Україна – доступна кожному!

Украина – доступная каждому

  • Ми є відкритими і шануємо особистість та індивідуальність кожної людини

  • Ми пишаємося результатами нашої праці та нашим бізнесом

  • Права людини

  • Ми можемо допомогти самі собі та іншим людям у нашому суспільстві

  • Толерантність

  • Внесок у розвиток суспільства

Зв’яжіться з нами: